ERS4120N007N25
- Артикул производителя:
- ERS4120N007N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 84W
- Current - Output (Max) :
- 7A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 84 W
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V