AM15WM-80012S-NZ
- Артикул производителя:
- AM15WM-80012S-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 15W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 76%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 4.29" L x 2.30" W x 1.18" H (109.0mm x 58.5mm x 30.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 1500V
- Voltage - Input (Min) :
- 200V
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V