ERS3033N030N25W
- Артикул производителя:
- ERS3033N030N25W
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 99W
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off, Remote Sense
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 99 W
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V