RPA20-2415DAW-HC
- Артикул производителя:
- RPA20-2415DAW-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 20W
- Current - Output (Max) :
- 670mA, 670mA
- Efficiency :
- 88%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V