RPA30-2415SAW-HC
- Артикул производителя:
- RPA30-2415SAW-HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 30W
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V