ODM20-24SC24
- Артикул производителя:
- ODM20-24SC24
- Производитель/Бренд:
- ETA-USA
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 2W
- Производитель :
- ETA-USA
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 84mA
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 12.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V