ERS4050N015N25
- Артикул производителя:
- ERS4050N015N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 75W
- Current - Output (Max) :
- 15A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.37" H (58.4mm x 22.8mm x 9.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V