REC3.5-2412DRW/R10/C
Артикул производителя:
REC3.5-2412DRW/R10/C
Краткое описание:
DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Current - Output (Max) :
145mA, 145mA
Efficiency :
82%
Features :
SCP
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
3.5 W
Size / Dimension :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
10 kV
Voltage - Output 1 :
12V