RPA30-2412DAW/N
Артикул производителя:
RPA30-2412DAW/N
Краткое описание:
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
1.25A, 1.25A
Efficiency :
88%
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
30 W
Size / Dimension :
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
1.6 kV
Voltage - Output 1 :
12V