REC3.5-4809DRW/R8/C/X1
Артикул производителя:
REC3.5-4809DRW/R8/C/X1
Краткое описание:
DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Current - Output (Max) :
194mA, 194mA
Efficiency :
83%
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
3.5 W
Size / Dimension :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
8 kV
Voltage - Output 1 :
9V