AM150HB-11012S-NZ
- Артикул производителя:
- AM150HB-11012S-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 150W
- Current - Output (Max) :
- 12.5A
- Efficiency :
- 89%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- Half Brick
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 2.44" L x 2.28" W x 0.50" H (62.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Half Brick
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 50V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V