REM3.5E-2409S/R10/A/X1
Артикул производителя:
REM3.5E-2409S/R10/A/X1
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 9V 3.5W
Current - Output (Max) :
388mA
Efficiency :
82%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
3.5 W
Size / Dimension :
1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
10 kV
Voltage - Output 1 :
9V