REC10-2405DRWZ/H2/A/M
Артикул производителя:
REC10-2405DRWZ/H2/A/M
Краткое описание:
DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Applications :
ITE (Commercial)
Current - Output (Max) :
1A, 1A
Efficiency :
83%
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Power (Watts) :
10 W
Size / Dimension :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output 1 :
5V