UV-SCE-1K-3/16-2.0-S1-4
- Артикул производителя:
- UV-SCE-1K-3/16-2.0-S1-4
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- UV-SCE-1K-3/16-2.0-S1-4
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- T200, T312M, T312Mi, T2212, T3212, T3224, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.19" W x 2.00" L (4.8mm x 50.8mm); Cable O.D. 0.10" ~ 0.16" (2.5mm ~ 4.1mm)