REC10-4815SRW/H2/A/M/X2
Артикул производителя:
REC10-4815SRW/H2/A/M/X2
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 15V 10W
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Current - Output (Max) :
667mA
Efficiency :
86%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 75°C
Power (Watts) :
10 W
Size / Dimension :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output 1 :
15V