REC3.5-4812SRW/R8/A/X1
Артикул производителя:
REC3.5-4812SRW/R8/A/X1
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 12V 3.5W
Current - Output (Max) :
290mA
Efficiency :
84%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
24-DIP Module, 6 Leads
Power (Watts) :
3.5 W
Size / Dimension :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
8 kV
Voltage - Output 1 :
12V