REM3.5E-2409D/R6/A/SMD
- Артикул производителя:
- REM3.5E-2409D/R6/A/SMD
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
- Current - Output (Max) :
- 194mA, 194mA
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 3.5 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.43" H (31.8mm x 20.3mm x 10.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 9V