RDD0824D15
- Артикул производителя:
- RDD0824D15
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 8W
- Производитель :
- XP Power
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 265mA, 265mA
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 8 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 70V
- Voltage - Input (Min) :
- 13V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V