JCM3048D12
- Артикул производителя:
- JCM3048D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 30W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V