SRS4050N017N25
- Артикул производителя:
- SRS4050N017N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 85W
- Current - Output (Max) :
- 17A
- Efficiency :
- 91.5%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 85 W
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V