SRS3033N015N25W
- Артикул производителя:
- SRS3033N015N25W
- Производитель/Бренд:
- NetPower
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 50W
- Производитель :
- NetPower
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 15A
- Efficiency :
- 89.5%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Sixteenth Brick
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Sixteenth Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V