SRS4280N003N25
- Артикул производителя:
- SRS4280N003N25
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 28V 70W
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 90.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 70 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.31" L x 0.91" W x 0.37" H (33.3mm x 23.1mm x 9.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V