JTB0548D12
- Артикул производителя:
- JTB0548D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 6W
- Current - Output (Max) :
- 230mA, 230mA
- Efficiency :
- 79%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 100°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 6 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V