MRS4033N010N25
- Артикул производителя:
- MRS4033N010N25
- Производитель/Бренд:
- NetPower
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 33W
- Производитель :
- NetPower
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Thirty-Second Brick
- Power (Watts) :
- 33 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.93" L x 0.76" W x 0.42" H (23.6mm x 19.3mm x 10.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Thirty-Second Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V