AM6TW-2403DH35Z
- Артикул производителя:
- AM6TW-2403DH35Z
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-3.3V 6W
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 700mA, 700mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 3.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- -3.3 ~ 3.3V