SB100225WE5
- Артикул производителя:
- SB100225WE5
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL DIE-CUT 1" X 2.25" WHT
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- T308S Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)