ICZ0912S15
- Артикул производителя:
- ICZ0912S15
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 9W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 12-SIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 9 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 12-SIP
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V