RHV3-1205D/R20
- Артикул производителя:
- RHV3-1205D/R20
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 3W
- Current - Output (Max) :
- 300mA, 300mA
- Efficiency :
- 78%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Package / Case :
- 16-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.77" L x 0.59" W x 0.67" H (45.0mm x 15.0mm x 17.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 20 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V