DKE10C-05
- Артикул производителя:
- DKE10C-05
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 10W
- Current - Output (Max) :
- 1A, 1A
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V