RW2-123.3D/H2/SMD
- Артикул производителя:
- RW2-123.3D/H2/SMD
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
- Current - Output (Max) :
- 250mA, 250mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V