AM6TI-1203DZ
- Артикул производителя:
- AM6TI-1203DZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-3.3V 6W
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 909mA, 909mA
- Efficiency :
- 76%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.84" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- -3.3 ~ 3.3V