AM20E-4812D-NZ-K
- Артикул производителя:
- AM20E-4812D-NZ-K
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 20W
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 830mA, 830mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Heat Sink, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 71°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V