NSD15-48D12
- Артикул производителя:
- NSD15-48D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 15W
- Current - Output (Max) :
- 620mA, 620mA
- Efficiency :
- 84%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-DIP Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V