JCE0348D24
- Артикул производителя:
- JCE0348D24
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 3W
- Current - Output (Max) :
- 63mA, 63mA
- Efficiency :
- 79%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 8 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V