LSZH-250-150-WT
- Артикул производителя:
- LSZH-250-150-WT
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)