ISV0224D15
- Артикул производителя:
- ISV0224D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 2W
- Current - Output (Max) :
- 67mA, 67mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 0.58" L x 0.57" W x 0.35" H (14.7mm x 14.4mm x 9.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V