URA2415ZP-10WR3
- Артикул производителя:
- URA2415ZP-10WR3
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 10W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UKCA
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 333mA, 333mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 9 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V