AM5NG-151509DH40-NZ
- Артикул производителя:
- AM5NG-151509DH40-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -9V 4.8W
- Current - Output (Max) :
- 200mA, 200mA
- Efficiency :
- 87%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 1.24" L x 0.80" W x 0.40" H (31.6mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- -9 ~ 15V