R0.25D12-1524/H-R
- Артикул производителя:
- R0.25D12-1524/H-R
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 250MW
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Current - Output (Max) :
- 5.2mA, 5.2mA
- Efficiency :
- 60 ~ 70%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 250 mW
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V