PS-187-150-BR
- Артикул производителя:
- PS-187-150-BR
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.5 IN W
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Brown
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)