R0.25S8-3.33.3/P-R
Артикул производителя:
R0.25S8-3.33.3/P-R
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Current - Output (Max) :
76mA
Efficiency :
60 ~ 70%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Package / Case :
8-SMD Module
Power (Watts) :
250 mW
Size / Dimension :
0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Voltage - Input (Max) :
3.6V
Voltage - Input (Min) :
3V
Voltage - Isolation :
1 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V