R0.25D12-1205/H-R
Артикул производителя:
R0.25D12-1205/H-R
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Current - Output (Max) :
25mA, 25mA
Efficiency :
60 ~ 70%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Power (Watts) :
250 mW
Size / Dimension :
0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
10.8V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
5V