RKZ-121509D/P
- Артикул производителя:
- RKZ-121509D/P
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
- Current - Output (Max) :
- 66mA, 111mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V