RKZ-051509D/P
- Артикул производителя:
- RKZ-051509D/P
- Производитель/Бренд:
- Recom Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
- Производитель :
- Recom Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 66mA, 111mA
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V