AM10CW-4824D-NZ
- Артикул производителя:
- AM10CW-4824D-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 9.6W
- Current - Output (Max) :
- 200mA, 200mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- -24 ~ 24V