BM71-94-175-7641Y
- Артикул производителя:
- BM71-94-175-7641Y
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- BM71-94-175-7641YL
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)