R1DA-123.33.3
- Артикул производителя:
- R1DA-123.33.3
- Производитель/Бренд:
- Recom Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
- Производитель :
- Recom Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 10-SMD Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V