AM3DG-121508DH30-NZ
- Артикул производителя:
- AM3DG-121508DH30-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -8V 3W
- Approval Agency :
- cULus, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 120mA, 120mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 7-SIP Module
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 12.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 11.4V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- -8 ~ 15V