BM71-500-175-7641Y
- Артикул производителя:
- BM71-500-175-7641Y
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- BM71-500-175-7641YL
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm)