R1DA-123.33.3-R
- Артикул производителя:
- R1DA-123.33.3-R
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 75%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V